Kursokonferencja metodyczno – szkoleniowa dla kadry trenerskiej

biuroWydział Szkolenia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w dniach 10-11 grudnia 2016r (sobota/niedziela) w Warszawie w odbędzie się Kursokonferencja metodyczno – szkoleniowa dla kadry trenerskiej pracującej w klubach zrzeszonych w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej.
Dzień I – AWF Warszawa ul. Marymoncka 34,
Dzień II – Hala Piłkarska ul. Ks. Bolesława 1/3 Warszawa. czytaj więcej

Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa POZPN

biuroInformujemy wszystkie zainteresowane kluby, że w piątek 2 grudnia 2016 roku o godzinie 12:00 w siedzibie POZPN przy ul. Łukasiewicza 34 odbędzie się losowanie grup Klubowego Turnieju Seniorów o Puchar Prezesa POZPN.

Turniej odbędzie się 17 grudnia 2016 roku na kompleksie boisk „pod balonem” na obiektach klubu WISŁA Płock.

zgłoszone drużyny do turnieju -> pobierz

Kurs dla kandydatów na sędziów+ opłaty sędziowskie

wsedzInformujemy,że w dniu jutrzejszym tj. 23 listopada 2016 r. o godz.17.30 w siedzibie POZPN na  STADIONIE WISŁY PŁOCK odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów na sędziów. Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od godz. 17.00 można będzie dokonywać zaległych opłat na KFD oraz na Wigilię. Przypominamy jeszcze raz – siedziba POZPN na STADIONIE WISŁY PLOCK!

Zmiana lokalizacji konferencji „Akademia Piłkarska Grassroots 2016”

    Pragnę poinformować, że nastąpiła zmiana lokalizacji konferencji „Akademia Piłkarska Grassroots 2016” zaplanowanej na dzień 24.11.2016 r.

    Konferencja odbędzie się w Hali Sportowej KOŁO – jest to obiekt OSiR Wola, adres: ul. Obozowa 60 (dzielnica Warszawa Wola).

     Ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszonych osób, proszę o przybycie na miejsce z zapasem czasu. Potwierdzenie swojej obecności w dniu konferencji będzie odbywało się poprzez złożenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz podpisanie listy obecności. Listy będą rozłożone alfabetycznie, żeby usprawnić ten proces, ale proszę, żebyście Państwo przybyli sporo wcześniej, co pozwoli nam rozpocząć konferencję zgodnie z planem.

Robert Ochman – MZPN

Sprawy finansowe (KFD+Wigilia)

wsedz1.Koledzy poniżej przedstawiamy listę tych, którzy posiadają niedopłatę z tytułu KFD: Feltynowski Adrian,Kamiński Krzysztof, Lewandowski Radosław,Machowski Jarosław, Pawłowski Przemysław,Ablewski Adam, Flak Marcin, Majewski Adrian, Wiśniewski Paweł, Karpiński Patryk, Klimkowski Hubert, Nowicki  Marcin,Pijanowski Stefan, Śniecikowski Kamil, Słabowski Marek,Stawiarski Adam, Nowak Igor, Kostrzewski  Michał, Sobiecki  Adrian, Urbanek  Mariusz, Żuchowski Damian.Powyższe zaległości należy uiścić najpóźniej w dn.15.11.2016 r. tj. podczas najbliższego szkolenia od godz.17 na Stadionie Miejskim.

2. Dodatkowo można będzie uiszczać opłaty za spotkanie wigilijne, które planowane jest w dn.9-10.12.2016 r. w Zaździerzu.Opłaty kształtują się następująco: – pobyt wieczorny( tylko w piątek 9 grudnia) – 40 zl;- pobyt razem z noclegiem 9/10 grudnia oraz śniadaniem – 90 zł. 

Wszystkie powyższe opłaty regulujemy u Referenta Finansowego Kol. Marcina  Kurowskiego.