Sprawy informacyjne Wydziału Sędziowskiego

wsedz Informujemy Kolegów,że w dn.29.03.2016 r. (wtorek) w siedzibie POZPN na Starym Rynku w godz.16-19 będzie pełniony dyżur przedstawicieli Wydziału Sędziowskiego podczas którego możecie wpłacać składki na KFP i KFD( termin upływa 31.03.). Ponadto Koledzy, którzy zostali mianowani na sędziów rzeczywistych oraz którzy awansowali w przerwie zimowej będą mieli wyrabiane nowe licencje sędziowskie (proszę o przyniesienie starych licencji). Wiązać się to będzie z dodatkowymi opłatami-  proszę o przyniesienie pieniędzy. Koledzy z ostatniego kursu proszę o dostarczenie 2 zdjęć do Pana Ludwika Gościniaka. Wszelkie wyjaśnienia uzyskacie pod nr tel.600- 759-308 Pan Ludwik Gościniak.    

Juventus Summer Camp

camp_juveFundacja Kujawsko Pomorskich Akademii JSS Klub Sportowy zaprasza chłopców w wieku 8 – 16 lat do udziału w obozie piłkarskim Juventus Summer Camp 2016, który odbędzie się w Kleszczowie.

Treningi piłkarskie odbywać będą się według programu szkolenia, który przygotowany został przez kadrę sportową Juventus Academy z Turynu.

szczegółowe informacje -> więcej

Wyniki egzaminów sędziowskich WS Płock

wsedzW dniu 18 marca 2016 r. odbyły się egzaminy sędziowskie WS Płock. Testu teoretycznego nie zaliczyli n/w Koledzy: Popis Maciej,Łęcki Mariusz, Sadowski Paweł, Starczewski Adrian, Waćkowski Bartosz, Wiśniewski Przemysław, Mosakowski Łukasz, Chyra Bartosz, Lipiński Ariel. Testów kondycyjnych nie zaliczyli: Lipka Krzysztof, Kurowski Marcin, Marciniak Jacek, Szymczak Kamil, Zieliński Tomasz, Pawłowski Przemysław. Poprawkowy termin został wstępnie ustalony na  5 kwietnia 2016 r. godz.16.00 na Stadionie Miejskim.  

Załacznik: wyniki egzaminów:egzamin konkursowy marzec 2016 WS Płock —

Komunikaty Sędziowskie

wsedz Informacje przed egzaminami:1. Egzaminy konkursowe sędziów odbędą się 18.03.2016 r.(piątek) od godz.16.00 na Stadionie Miejskim w Płocku  wg  wytycznych zawartych w „Zasadach awansów i spadków sędziów POZPN w sezonie 2015/2016″( w załączeniu). Przewidywany plan egzaminów: 16.00 rejestracja uczestników i omówienie planu egzaminów, 16.15- egzamin kondycyjny kl.O+kursanci- bieżnia stadionu,16.15-egz. teoretyczny kl.A,B,+sędz.dyspozycyjni( sala) 17.00- egzamin kondycyjny kl.A,B, +sędz. dyspozycyjni- bieżnia stadionu, 17.00-  egz. teoretyczny Kl.O+kursanci(sala) około 18.15- ogłoszenie wyników.

 

2.Przypominam,że nieusprawiedliwiona nieobecność na egzaminach oraz niezaliczenie jakiegokolwiek z egzaminów(kondycyjnego lub teoretycznego) w pierwszym terminie wiąże się z opłatą dodatkową w kwocie 50 zł.

3.Warunkiem dopuszczenia do egzaminów jest posiadanie ważnej karty zdrowia-  do wglądu przed egzaminem. 4. Sędziowie z ostatniego kursu proszę o przyniesienie na egzamin w piątek 11 zł + 2 zdjęcia do licencji sędziowskiej.

Załacznik: ZASADY AWANSÓW I SPADKÓW SĘDZIÓW :POZPN ZASADY 2016 AWANSU I SPADKU SĘDZIÓW

Inne sprawy:1. Z dniem 31.03.2016 upływa termin opłaty składek za KFP i KFD do Kol. Leszka Łukaszewicza – sugeruję wpłacać w dniu egzaminów. 

2. W związku z rozpoczynającą się rundą rozgrywkową proszę  o zweryfikowanie swoich adresów w Extranecie( czy macie hasła, loginy oraz ich aktualność), w przypadku problemów proszę o kontakt z Kol.Tomkiem Marciniakiem.

3.  Informujemy, że od rundy wiosennej sezonu 2015/ 2016 dokumentami uprawniającymi zawodnika do gry są:

a)Licencja zawodnika (obowiązuje od stycznia 2016 r.)

b) Dowód tożsamości

c) Inny ważny dokument tożsamości ze zdjęciem.

Zobowiązuję Kolegów o pilnowanie tego zapisu !

 

Odszedł Jan Franke

wstegaZ głębokim żalem zawiadamiamy, że we wtorek w wieku 69. lat zmarł Jan Franke, wieloletni zawodnik, trener i działacz Wisły Płock oraz zasłużony działacz naszego środowiska piłkarskiego.

„Ś.P. Jan Franke całe swoje życie poświęcił futbolowi, a jego wkład w rozwój Wisły jest nieoceniony. Przygodę z piłką zaczął w płockiej Jutrzence. Jako jeden z najlepszych młodzieżowców tego klubu trafił oczywiście do Wisły, której barwy reprezentował przez wiele sezonów. Należał do najlepszych naszych graczy przełomu lat 60-tych i 70-tych, którego, jak podkreślają koledzy z drużyny, na boisku cechowała niezwykła ambicja i waleczność.
Po zakończeniu kariery piłkarskiej pozostał w Klubie aż do zakończenia aktywności zawodowej. Pełnił wiele funkcji. Był trenerem grup młodzieżowych, asystentem pierwszego szkoleniowca, kierownikiem pierwszej drużyny i kierownikiem sekcji piłki nożnej.

Uhonorowaniem Jego zasług był między innymi wybór do Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zasiadał także we władzach związków piłkarskich Mazowieckiego i Płockiego.”             – wisla.plock.pl

Pogrzeb odbędzie się w sobotę o godz. 12:00 na „starym cmentarzu” przy ul. Kobylińskiego.

Rodzinie oraz najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia, pogrążeni w żalu
Prezes, Zarząd i Działacze POZPN