Przełożone szkolenie sędziów

 wsedzInformuję Kol. sedziów i   obserwatorów o przełożonym terminie szkolenia z dn.01.03.2016r.- nowy termin szkolenia to: 03.03.2016 r. (czwartek)godz.17.30 Stadion Miejski.

 Jednocześnie informuję,że szkolenie w ramach kursu dla sędziów pozostaje bez zmian, tj. 01.03.2016 r. godz.16.30.Za zmianę przepraszamy! Liczymy na frekwencję!

Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze POZPN

biuroW związku z zaplanowanym na dzień 22 kwiecień Walnym Zebraniem Sprawozdawczo – Wyborczym Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, wszystkie kluby zrzeszone w POZPN zobligowane są do wypełnienia formularza (zamieszczonego w załączniku), do wypełnionego formularza należy dołączyć uchwałę zarządu klubu i przesłania go  (listem poleconym lub dostarczenia osobiście do biura POZPN) w obligatoryjnym terminie – najpóźniej do dnia 10 marca 2016 r

Liczba delegatów poszczególnych klubów według poniższego schematu:
– klubowi posiadającemu pierwszy zespół w I i II lidze – 3 mandaty
– klubowi posiadającemu pierwszy zespół w IV i III lidze – 2 mandaty
– klubowi posiadającemu pierwszy zespół w lidze okręgowej, niższych i młodzieżowych – 1 mandat.

Formularz – delegaci -> pobierz

Ostateczne zmiany w zgłoszeniach lig młodzieżowych

wgierPoniżej w załączniku przedstawiamy zestawienia poszczególnych lig młodzieżowych w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016. Prosimy kluby o ostateczne przeanalizowanie składów poszczególnych lig.
Jeżeli pojawił się błąd w decyzji – ostateczny termin zmiany  przynależności  to 18 luty 2016 r

Po tym terminie Wydział Gier i Ewidencji przystąpi do przygotowania terminarzy, po czym każda zmiana będzie skutkowała pobraniem opłaty regulaminowej w wysokości 300,00 PLN.

zestawienie -> więcej

szkolenia sędziowskie

wsedzPrzypominam, że w dn.16 lutego 2016 r. o godz.16.30 odbędzie się kolejne szkolenie w ramach kursu dla kandydatów na sędziów. Natomiast tuż po tym szkoleniu mamy kolejne szkolenie dla sędziów i obserwatorów POZPN. Początek: godz.17.30. Miejsce: sala konferencyjna Stadionu Miejskiego w Płocku, ul.Sportowa 3. Serdecznie zapraszamy !!!

P.S. Na szkoleniu można będzie nabyć najnowsze Przepisy Gry w Piłkę nożną.Cena 10 zł.

XXVI Memoriał im. S. Tymowicza

tym_15W niedzielę 14 lutego 2016 roku na boisku ze sztuczną murawą, na Stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ul. Łukasiewicza 34 odbędzie się XXVI Memoriał Juniorów Starszych im. S. Tymowicza. W Turnieju weźmie udział 6 drużyn: WISŁA Płock, MKS Kutno, JEZIORAK Iława, ZNICZ Pruszków, ELANA Toruń, LEGION Warszawa.

Początek Turnieju zaplanowano na godz.: 10:00, zakończenie o godz.: 16:15.

harmonogram i wyniki -> więcej