Aby przy świątecznym stole, nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery…..

Aby przy świątecznym stole, nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Wielkanoc Niosła ze sobą szczęście i pomyślność
Wszystkim kolegom seniorom związanym z POZPN – byłym sędziom piłkarskim, trenerom, działaczom , zawodnikom klubów Płocka i Okręgu oraz przyjaciołom i sympatykom szczere ciepłe życzenia, zdrowia, przetrwania w krytycznych sytuacjach, pomyślności w życiu osobistym, dobrego planu na spełnienie marzeń, spędzenia okresu świąt w ciepłej rodzinnej atmosferze. Dalszej wytrwałości i współpracy w działaniach organizacyjnych Klubu Seniora składa.

Zarząd Klubu Seniora POZPN

Wielkanocne spotkanie z przedstawicielami klubów

Dariusz Kluge – Prezes Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zaprasza przedstawicieli klubów (1 reprezentant klubu) zrzeszonych na terenie POZPN na spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się w dniu 28 marca 2024 roku o godzinie 19:00 w Restauracji Stadionowa, na terenie Orlen Stadionu. Potwierdzenie udziału w spotkaniu prosimy przesłać najpóźniej do dnia 22 marca 2024 roku na adres e-mail: pozpn@plo.pl.  

Przedłużony termin zgłoszeń na Kurs trenera UEFA C w Płocku

Mazowiecki ZPN uprzejmie informuje, iż termin zapisów na kurs trenera UEFA C w Płocku został przedłużony do dnia 30.03.2024.
Serdecznie zapraszamy!
JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURS UEFA C?
Krok 1 – Załóż konto na PZPN24: https://pzpn24.pzpn.pl
Krok 2 – Dodaj funkcję „TRENER” (bez wpisywania numeru licencji) i przełącz profil na tę funkcję
Krok 3 – W zakładce „Wydarzenia” wejdź w opcję: Kursy, licencje, konferencje, a następnie wybierz Organizację: Mazowiecki Związek Piłki Nożnej oraz Rodzaj: Kursy trenerskie
Krok 4 – Wyświetlą się wszystkie dostępne kursy
Krok 5 – Wybierz kurs UEFA C w interesującej Cię lokalizacji (Delegaturze np.: Płock. Radom, Ciechanów-Ostrołęka, Siedlce bądź w Warszawie)
Krok 6 – Kliknij „Aplikuj” – nowe wyzwanie czeka na Ciebie‼️

Przechodząc proces aplikacji poznasz niezbędne dokumenty do załączenia, w tym zaświadczenie z KRK, badania lekarskie, świadectwo ukończenia minimum szkoły średniej, zaświadczenie lekarskie, zaświadczenie ukończenia kursu pomocy przedmedycznej.
W razie pytań prosimy o kontakt: robert.ochman@mzpn.pl lub telefonicznie pod numerem: 791 76 22 11