pasekpoziom.gif (179 bytes)

.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

pasekpion.gif (106 bytes)
pasekpion.gif (106 bytes)

logo_pozpn.jpg (9670 bytes) logo_ol.jpg (29043 bytes) logo_um.jpg (9098 bytes)

ORLEN Płocka Liga Orlik U-11

I Turniej - Maszewo Duże 01-02-10.2011 r

wyniki i tabela

I Turniej - Maszewo Duże 01-02-10.2011 r galeria zdjęć
II Turniej - Gostynin 15-16-10.2011 r wyniki i tabela
II Turniej - Gostynin 15-16-10.2011 r galeria zdjęć
III Turniej - Staroźreby 29-30-10.2011 r wyniki i tabela
III Turniej - Staroźreby 29-30-10.2011 r galeria zdjęć
IV Turniej - Płock 14-15-04.2012 r wyniki i tabela
IV Turniej - Płock 14-15-04.2012 r galeria zdjęć
V Turniej - Płock 29-04.2012 r wyniki i tabela
V Turniej - Płock 29-04.2012 r galeria zdjęć
VI Turniej - Płock 13-05.2012 r wyniki i tabela
VI Turniej - Płock 13-05.2012 r galeria zdjęć


IV Turniej - Płock 14-15-04.2012 r
Wyniki i Tabela


GRUPA A

L.p. Nazwa drużyny pkt. bramki
1 WISŁA PŁOCK I 09 09 01
2 WISŁA PŁOCK II 06 06 07
3 SKRWA ŁUKOMIE 03 04 06
4 KASZTELAN SIERPC 00 01 06


Sobota 14.04.2012

Wisła Płock I Skrwa Łukomie 2:0
Wisła Płock II Kasztelan Sierpc 2:0
Wisła Płock I Kasztelan Sierpc 2:1
Wisła Płock II Skrwa Łukomie 4:2
Wisła Płock I Wisła Płock II 5:0
Skrwa Łukomie Kastzelan Sierpc 2:0

 


pasekpion.gif (106 bytes)
pasekpion.gif (106 bytes)

Płocki Okręgowy
Związek Piłki
Nożnej,
Płock, ul. Stary Rynek 13;
tel. (024) 267-33-80,
     (024) 267-33-81,
fax (024) 262-97-81

Sponsorzy
ORLEN Płocka Liga
Orlik U-11

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

Urząd Miasta Płocka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA B

L.p. Nazwa drużyny pkt. bramki
1 UKS MDK Płock 09 09 01
2 STOCZNIOWIEC PŁOCK 04 01 03
3 MAZUR Gostynin 03 03 04
4 BŁĘKITNI GĄBIN 01 00 05


Sobota 14.04.2012

Mazur Gostynin Pegaz Drobin 2:0
Stoczniowiec Płock UKS MDK Płock 0:3
Mazur Gostynin UKS MDK Płock 1:3
Pegaz Drobin Stoczniowiec Płock 0:0
Pegaz Drobin UKS MDK Płock 0:3
Mazur Gostynin Stoczniowiec Płock 0:1

 


GRUPA C

L.p. Nazwa drużyny pkt. bramki
1 HURAGAN Bodzanów 07 05 02
2 BŁĘKITNI Gąbin 04 03 02
3 MAZOWSZE Płock 03 05 07
4 ULKS Ciółkowo 02 02 04

Niedziela 15.04.2012

Mazowsze Płock ULKS Ciółkowo 3:1
Huragan Bodzanów Błękitni Gąbin 1:0
Mazowsze Płock Błękitni Gąbin 1:3
Huragan Bodzanów ULKS Ciółkowo 1:1
ULKS Ciółkowo Błękitni Gąbin 0:0
Mazowsze Płock Huragan Bodzanów 1:3

GRUPA D

L.p. Nazwa drużyny pkt. bramki
1 SKRA Drobin 07 04 00
2 ZRYW Bielsk 04 03 02
3 CZARNI Rempin 03 02 04
4 POGOŃ Słupia 03 03 06


Niedziela 15.04.2012

Pogoń Słupia Skra Drobin 0:3
Czarni Rempin Zryw Bielsk 0:2
Pogoń Słupia Zryw Bielsk 2:1
Czarni Rempin Skra Drobin 0:1
Pogoń Słupia Czarni Rempin 1:2
Skra Drobin Zryw Bielsk 0:0

GRUPA E

L.p. Nazwa drużyny pkt. bramki
1 ŚWIT Staroźreby 09 10 02
2 WISŁA Główina Sobowo 06 03 03
3 KORMORAN Łąck 01 04 06
4 UKS SOCCER Płock 01 03 09

Sobota 14.04.2012

Świt Staroźreby UKS Soccer Płock 5:0
Kormoran Łąck Wisła Główina Sobowo 0:1
Świt Staroźreby Wisła Główina Sobowo 3:1
Kormoran Łąck UKS Soccer Płock 3:3
Świt Staroźreby Kormoran Łąck 2:1
Wisła Główina Sobowo UKS Soccer Płock 1:0