P³ocka Liga Orlik U-11
Runda wiosenna
|
Runda jesienna |
- wyœwietl |
GRUPA MISTRZOWSKA
TABELA
L.p. |
Nazwa Dru¿yny |
punkty |
bramki |
1 |
SSM WIS£A
P³ock |
12 |
13-00 |
2 |
MAZUR
Gostynin |
09 |
11-06 |
3 |
PEGAZ Drobin |
07 |
03-03 |
4 |
START
Proboszczewice |
06 |
10-09 |
5 |
KASZTELAN
Sierpc |
06 |
06-12 |
6 |
GKS Góra |
01 |
03-09 |
7 |
FA Gostynin |
00 |
03-09 |
wyniki
niedziela 26 kwietnia 2015 r. - boisko Orlik - Winiary
godz. |
mecz |
wynik |
09:00 |
Mazur Gostynin |
- Kasztelan Sierpc |
3:0 |
09:30 |
Pegaz Drobin |
- GKS Góra |
0:0 |
10:00 |
FA Gostynin |
- Start Proboszczewice |
2:4 |
10:30 |
SSM Wis³a P³ock |
- Mazur Gostynin |
2:0 |
11:00 |
GKS Góra |
- Start Proboszczewice |
0:3 |
11:30 |
FA Gostynin |
- Kasztelan Sierpc |
1:2 |
12:00 |
Mazur Gostynin |
- Start Proboszczewice |
5:3 |
12:30 |
Pegaz Drobin |
- FA Gostynin |
1:0 |
13:00 |
SSM Wis³a P³ock |
- Kasztelan Sierpc |
6:0 |
13:30 |
Pegaz Drobin |
- Start Proboszczewice |
2:0 |
14:00 |
SSM Wis³a P³ock |
- FA Gostynin |
2:0 |
14:30 |
GKS Góra |
- Kasztelan Sierpc |
2:3 |
15:00 |
SSM Wis³a P³ock |
- Pegaz Drobin |
3:0 |
15:30 |
Mazur Gostynin |
- GKS Góra |
3:1 |
niedziela 16
maja 2015 r. - boisko Orlik - Winiary
godz. |
mecz |
wynik |
09:00 |
Start Proboszczewice |
- Kasztelan Sierpc |
-:- |
09:30 |
SSM Wis³a P³ock |
- GKS Góra |
-:- |
10:00 |
FA Gostynin |
- Mazur Gostynin |
-:- |
10:30 |
Pegaz Drobin |
- Kasztelan Sierpc |
-:- |
11:00 |
SSM Wis³a P³ock |
- Start Proboszczewice |
-:- |
11:30 |
Pegaz Drobin |
- Mazur Gostynin |
-:- |
12:00 |
FA Gostynin |
- GKS Góra |
-:- |
12:30 |
Kasztelan Sierpc |
- Mazur Gostynin |
-:- |
13:00 |
Start Proboszczewice |
- FA Gostynin |
-:- |
13:30 |
GKS Góra |
- Pegaz Drobin |
-:- |
14:00 |
Mazur Gostynin |
- SSM Wis³a P³ock |
-:- |
14:30 |
Kasztelan SIerpc |
- FA Gostynin |
-:- |
15:00 |
Start Proboszczewice |
- GKS Góra |
-:- |
15:30 |
Pegaz Drobin |
- SSM Wis³a P³ock |
-:- |
niedziela 31
maja 2015 r. - boisko Orlik - Winiary
godz. |
mecz |
wynik |
09:00 |
GKS Góra |
- Mazur Gostynin |
-:- |
09:30 |
Kasztelan Sierpc |
- Start Proboszczewice |
-:- |
10:00 |
FA Gostynin |
- SSM Wis³a P³ock |
-:- |
10:30 |
Start Proboszczewice |
- Pegaz Drobin |
-:- |
11:00 |
Kasztelan Sierpc |
- GKS Góra |
-:- |
11:30 |
FA Gostynin |
- Pegaz Drobin |
-:- |
12:00 |
Start Proboszczewice |
- Mazur Gostynin |
-:- |
12:30 |
Kasztelan SIerpc |
- SSM Wis³a P³ock |
-:- |
13:00 |
Mazur Gostynin |
- FA Gostynin |
-:- |
13:30 |
GKS Góra |
- SSM Wis³a P³ock |
-:- |
14:00 |
Kasztelan SIerpc |
- Pegaz Drobin |
-:- |
14:30 |
GKS Góra |
- FA Gostynin |
-:- |
15:00 |
Mazur Gostynin |
- Pegaz Drobin |
-:- |
15:30 |
Start Proboszczewice |
- SSM Wis³a P³ock |
-:- |
GRUPA - o miejsca VIII - XIV
TABELA
L.p. |
Nazwa
Dru¿yny |
punkty |
bramki |
1 |
ŒWIT
StaroŸreby |
00 |
00-00 |
2 |
UNIA
I³ów |
00 |
00-00 |
3 |
POGOÑ
S³upia |
00 |
00-00 |
4 |
STEGNY Wyszogród |
00 |
00-00 |
5 |
AP Sochaczew |
00 |
00-00 |
6 |
ORKAN Sochaczew |
00 |
00-00 |
7 |
B£ÊKITNI G¹bin |
00 |
00-00 |
wyniki
niedziela 10 maja 2015 r. - boisko Orlik - Winiary
godz. |
mecz |
wynik |
09:00 |
Unia I³ów |
- Pogoñ S³upia |
-:- |
09:30 |
AP Sochaczew |
- Orkan Sochaczew |
-:- |
10:00 |
B³êkitni G¹bin |
- Stegny Wyszogród |
-:- |
10:30 |
Œwit Staro¿reby |
- Unia I³ów |
-:- |
11:00 |
Orkan Sochaczew |
- Stegny Wyszogród |
-:- |
11:30 |
B³êkitni G¹bin |
- Pogoñ S³upia |
-:- |
12:00 |
Unia I³ów |
- Stegny Wyszogród |
-:- |
12:30 |
AP Sochaczew |
- B³êkitni G¹bin |
-:- |
13:00 |
Œwit StaroŸreby |
- Pogoñ S³upia |
-:- |
13:30 |
AP Sochaczew |
- Stegny Wyszogród |
-:- |
14:00 |
Œwit StaroŸreby |
- Pogoñ S³upia |
-:- |
14:30 |
Orkan Sochaczew |
- Pogoñ S³upia |
-:- |
15:00 |
Œwit StaroŸreby |
- AP Sochaczew |
-:- |
15:30 |
Unia I³ów |
- Orkan Sochaczew |
-:- |
niedziela 24
maja 2015 r. - boisko Orlik - Winiary
godz. |
mecz |
wynik |
09:00 |
Stegny Wyszogród |
- Pogoñ S³upia |
-:- |
09:30 |
Œwit StaroŸreby |
- Orkan Sochaczew |
-:- |
10:00 |
B³êkitni G¹bin |
- Unia I³ów |
-:- |
10:30 |
AP Sochaczew |
- Pogoñ S³upia |
-:- |
11:00 |
Œwit StaroŸreby |
- Stegny Wyszogród |
-:- |
11:30 |
AP Sochaczew |
- Unia I³ów |
-:- |
12:00 |
B³êkitni G¹bin |
- Orkan Sochaczew |
-:- |
12:30 |
Pogoñ S³upia |
- Unia I³ów |
-:- |
13:00 |
Stegny Wyszogród |
- B³êkitni G¹bin |
-:- |
13:30 |
Orkan Sochaczew |
- AP Sochaczew |
-:- |
14:00 |
Unia I³ów |
- Œwit StaroŸreby |
-:- |
14:30 |
Pogoñ S³upia |
- B³êkitni G¹bin |
-:- |
15:00 |
Stegny WYszogród |
- Orkan Sochaczew |
-:- |
15:30 |
AP Sochaczew |
- Œwit StaroŸreby |
-:- |
niedziela 06
czerwca 2015 r. - boisko Orlik - Winiary
godz. |
mecz |
wynik |
09:00 |
Orkan Sochaczew |
- Unia I³ów |
-:- |
09:30 |
Pogoñ S³upia |
- Stegny Wyszogród |
-:- |
10:00 |
B³êkitni G¹bin |
- Œwit StaroŸreby |
-:- |
10:30 |
Stegny Wyszogród |
- AP Sochaczew |
-:- |
11:00 |
Pogoñ S³upia |
- Orkan Sochaczew |
-:- |
11:30 |
B³êkitni G¹bin |
- AP Sochaczew |
-:- |
12:00 |
Stegny Wyszogród |
- Unia I³ów |
-:- |
12:30 |
Pogoñ S³upia |
- Œwit StaroŸreby |
-:- |
13:00 |
Unia I³ów |
- B³êkitni G¹bin |
-:- |
13:30 |
Orkan Sochaczew |
- Œwit StaroŸreby |
-:- |
14:00 |
Pogoñ S³upia |
- AP Sochaczew |
-:- |
14:30 |
Orkan Sochaczew |
- B³êkitni G¹bin |
-:- |
15:00 |
Unia I³ów |
- AP Sochaczew |
-:- |
15:30 |
Stegny Wyszogród |
- Œwit StaroŸreby |
-:- |
archiwum - sezon 2013/2014
|