Mikołajkowy Turniej ORLIK
U-11
07.12.2014 r.
REGULAMIN TURNIEJU - pobierz
GALERIA - więcej
GRUPA A
L.p. |
Nazwa
drużyny |
pkt. |
bramki |
1 |
SSM Wisła Płock |
15 |
23-01 |
2 |
Kasztelan Sierpc |
10 |
15-06 |
3 |
wit Staroreby |
09 |
11-06 |
4 |
Start Proboszczewice |
07 |
07-06 |
5 |
Orkan Sochaczew |
06 |
07-10 |
6 |
AP Sochaczew |
03 |
05-19 |
7 |
Pogoń Słupia |
00 |
00-20 |
Terminarz
nazwa drużyny |
|
nazwa drużyny |
wynik |
Kasztelan Sierpc |
- |
Pogoń Słupia |
5-0 |
Start Proboszczewice |
- |
Orkan Sochaczew |
3-0 |
wit Staroreby |
- |
AP Sochaczew |
2-1 |
SSM Wisła Płock |
- |
Kasztelan Sierpc |
5-1 |
Pogoń Słupia |
- |
Start Proboszczewice |
0-3 |
Orkan Sochaczew |
- |
wit Staroreby |
1-6 |
Start Proboszczewice |
- |
SSM Wisła Płock |
0-5 |
AP Sochaczew |
- |
Orkan Sochaczew |
1-3 |
Kasztelan Sierpc |
- |
Start Proboszczewice |
1-1 |
SSM Wisła Płock |
- |
wit Staroreby |
2-0 |
Pogoń Słupia |
- |
AP Sochaczew |
0-3 |
Kasztelan Sierpc |
- |
wit Staroreby |
2-0 |
AP Sochaczew |
- |
SSM Wisła Płock |
0-8 |
Orkan Sochaczew |
- |
Pogoń Słupia |
3-0 |
Kasztelan Sierpc |
- |
AP Sochaczew |
6-0 |
SSM Wisła Płock |
- |
Orkan Sochaczew |
11-0 |
Start Proboszczewice |
- |
wit Staroreby |
0-1 |
Pogoń Słupia |
- |
SSM Wisła Płock |
0-3 |
Orkan Sochaczew |
- |
Kasztelan Sierpc |
0-4 |
AP Sochaczew |
- |
Start Proboszczewice |
1-3 |
wit Staroreby |
- |
Pogoń Słupia |
3-0 |
GRUPA B
L.p. |
Nazwa
drużyny |
pkt. |
bramki |
1 |
Pegaz Drobin |
13 |
16-05 |
2 |
Mazur Gostynin |
12 |
20-07 |
3 |
Amator Maszewo |
07 |
11-08 |
4 |
FA Gostynin |
06 |
04-12 |
5 |
GKS Góra |
04 |
03-09 |
6 |
Błękitni Gšbin |
00 |
03-08 |
Terminarz
nazwa drużyny |
|
nazwa drużyny |
wynik |
Pegaz Drobin |
- |
Błękitni Gšbin |
3-2 |
Mazur Gostynin |
- |
Amator Maszewo |
4-2 |
GKS Góra |
- |
FA Gostynin |
1-2 |
Pegaz Drobin |
- |
Mazur Gostynin |
5-2 |
Amator Maszewo |
- |
GKS Góra |
1-2 |
Błękitni Gšbin |
- |
FA Gostynin |
1-2 |
GKS Góra |
- |
Pegaz Drobin |
0-3 |
FA Gostynin |
- |
Amator Maszewo |
0-1 |
Mazur Gostynin |
- |
Błękitni Gšbin |
3-0 |
Pegaz Drobin |
- |
FA Gostynin |
4-0 |
Błękitni Gšbin |
- |
Amator Maszewo |
1-6 |
Mazur Gostynin |
- |
GKS Góra |
6-0 |
Amator Maszewo |
- |
Pegaz Drobin |
1-1 |
GKS Góra |
- |
Błękitni Gšbin |
0-0 |
Mazur Gostynin |
- |
FA Gostynin |
5-0 |
Faza Pucharowa
1/2
finału |
godz. |
nazwa drużyny |
|
nazwa drużyny |
wynik |
boisko |
15:40 |
SSM
Wisła Płock |
- |
Mazur
Gostynin |
2-0 |
A |
15:40 |
Kasztelan
Sierpc |
- |
Pegaz
Drobin |
1-4 |
B |
mecz
o miejsce XI |
15:00 |
AP Sochaczew |
- |
Błękitni Gšbin |
3-0 |
A |
mecz
o miejsce IX |
15:00 |
Orkan Sochaczew |
- |
GKS Góra |
0-5 |
B |
mecz
o miejsce VII |
15:20 |
Start Proboszczewice |
- |
FA Gostynin |
2-2 k. 3-4 |
A |
mecz
o miejsce V |
15:20 |
wit STaroreby |
- |
Amator Maszewo |
0-5 |
B |
mecz
o miejsce III |
16:00 |
Kasztelan Sierpc |
- |
Mazur Gostynin |
4-1 |
B |
FINAŁ |
16:00 |
SSM Wisła Płock |
- |
Pegaz Drobin |
3-0 |
B |
-
powrót -
|