|
|
|
Sezon 2012/2013
Baraże o awans do IV ligi |
WISŁA Duninów |
1:5 |
SOKÓŁ Przytyk |
26 czerwca, 17:30 |
SOKÓŁ Przytyk |
-:- |
WISŁA Duninów |
30 czerwca, 15:00 |
Runda Wiosenna
XVI kolejka
|
Zryw Bielsk |
1:4 |
Wisła Nowy Duninów |
10 kwietnia, 16:30 |
Huragan Bodzanów |
2:0 |
Wisła Sobowo |
10 kwietnia, 16:30 |
Kormoran Łąck |
1:2 |
Unia Iłów |
10 kwietnia, 16:30 |
Orzeł Goleszyn |
2:0 |
Unia Czermno |
10 kwietnia, 16:30 |
Pogoń Słupia |
1:6 |
Świt Staroźreby |
10 kwietnia, 16:30 |
Skra Drobin |
5:3 |
Stoczniowiec Płock |
10 kwietnia, 16:30 |
ULKS Ciółkowo |
1:3 |
Amator Maszewo |
30 maja |
Skrwa Łukomie |
1:1 |
Polonia Radzanowo |
10 kwietnia, 16:30 |
XVII kolejka
|
Polonia Radzanowo |
2:4 |
Amator Maszewo |
18 listopada, 16:00 |
Skrwa Łukomie |
1:4 |
Skra Drobin |
17 kwietnia, 17:00 |
Stoczniowiec Płock |
5:3 |
Pogoń Słupia |
30 marca, 16:00 |
Świt Staroźreby |
0:1 |
Orzeł Goleszyn |
17 kwietnia, 17:00 |
Unia Czermno |
1:2 |
Kormoran Łąck |
17 kwietnia, 17:00 |
Unia Iłów |
1:0 |
Huragan Bodzanów |
17 kwietnia, 17:00 |
Wisła Sobowo |
2:4 |
Zryw Bielsk |
17 kwietnia, 17:00 |
Wisła Nowy Duninów |
3:1 |
ULKS Ciółkowo |
17 kwietnia, 17:00 |
XVIII kolejka
|
Amator Maszewo |
2:0 |
Wisła Nowy Duninów |
06 kwietnia, 16:00 |
ULKS Ciółkowo |
2:0 |
Wisła Sobowo |
06 kwietnia, 16:00 |
Zryw Bielsk |
4:0 |
Unia Iłów |
06 kwietnia, 16:00 |
Huragan Bodzanów |
1:2 |
Unia Czermno |
07 kwietnia, 16:00 |
Kormoran Łąck |
2:0 |
Świt Staroźreby |
06 kwietnia, 16:00 |
Orzeł Goleszyn |
9:3 |
Stoczniowiec Płock |
06 kwietnia, 16:00 |
Pogoń Słupia |
0:5 |
Skrwa Łukomie |
07 kwietnia, 16:00 |
Skra Drobin |
8:2 |
Polonia Radzanowo |
06 kwietnia, 16:00 |
IXX kolejka
|
Skra Drobin |
2:1 |
Amator Maszewo |
15 maja |
Polonia Radzanowo |
1:0 |
Pogoń Słupia |
15 maja |
Skrwa Łukomie |
0:4 |
Orzeł Goleszyn |
15 maja |
Stoczniowiec Płock |
1:1 |
Kormoran Łąck |
13 kwietnia, 16:00 |
Świt Staroźreby |
7:0 |
Huragan Bodzanów |
15 maja |
Unia Czermno |
2:4 |
Zryw Bielsk |
14 kwietnia, 16:00 |
Unia Iłów |
1:4 |
ULKS Ciółkowo |
15 maja |
Wisła Sobowo |
0:4 |
Wisła Nowy Duninów |
15 maja |
XX kolejka
|
Amator Maszewo |
5:0 |
Wisła Sobowo |
20 kwietnia, 16:00 |
Wisła Nowy Duninów |
0:0 |
Unia Iłów |
20 kwietnia, 16:00 |
ULKS Ciółkowo |
2:0 |
Unia Czermno |
20 kwietnia, 16:00 |
Zryw Bielsk |
1:2 |
Świt Staroźreby |
20 kwietnia, 16:00 |
Huragan Bodzanów |
1:0 |
Stoczniowiec Płock |
21 kwietnia, 16:00 |
Kormoran Łąck |
3:5 |
Skrwa Łukomie |
20 kwietnia, 16:00 |
Orzeł Goleszyn |
6:0 |
Polonia Radzanowo |
20 kwietnia, 16:00 |
Pogoń Słupia |
0:5 |
Skra Drobin |
21 kwietnia, 16:00 |
XXI kolejka
|
Pogoń Słupia |
0:7 |
Amator Maszewo |
28 kwietnia, 17:00 |
Skra Drobin |
3:1 |
Orzeł Goleszyn |
27 kwietnia, 17:00 |
Polonia Radzanowo |
3:2 |
Kormoran Łąck |
27 kwietnia, 17:00 |
Skrwa Łukomie |
4:1 |
Huragan Bodzanów |
28 kwietnia, 17:00 |
Stoczniowiec Płock |
3:2 |
Zryw Bielsk |
27 kwietnia, 17:00 |
Świt Staroźreby |
3:2 |
ULKS Ciółkowo |
27 kwietnia, 17:00 |
Unia Czermno |
3:4 |
Wisła Nowy Duninów |
28 kwietnia, 17:00 |
Unia Iłów |
4:0 |
Wisła Sobowo |
27 kwietnia, 17:00 |
XXII kolejka
|
Amator Maszewo |
6:2 |
Unia Iłów |
01 maja, 17:00 |
Wisła Sobowo |
4:1 |
Unia Czermno |
01 maja, 17:00 |
Wisła Nowy Duninów |
0:1 |
Świt Staroźreby |
01 maja, 17:00 |
ULKS Ciółkowo |
5:0 |
Stoczniowiec Płock |
01 maja, 17:00 |
Zryw Bielsk |
4:2 |
Skrwa Łukomie |
01 maja, 17:00 |
Huragan Bodzanów |
4:1 |
Polonia Radzanowo |
01 maja, 17:00 |
Kormoran Łąck |
2:3 |
Skra Drobin |
01 maja, 17:00 |
Orzeł Goleszyn |
4:0 |
Pogoń Słupia |
01 maja, 17:00 |
XXIII kolejka
|
Orzeł Goleszyn |
1:1 |
Amator Maszewo |
04 maja, 17:00 |
Pogoń Słupia |
0:2 |
Kormoran Łąck |
05 maja, 17:00 |
Skra Drobin |
8:2 |
Huragan Bodzanów |
04 maja, 17:00 |
Polonia Radzanowo |
3:0 vo |
Zryw Bielsk |
04 maja, 17:00 |
Skrwa Łukomie |
3:3 |
ULKS Ciółkowo |
05 maja, 17:00 |
Stoczniowiec Płock |
2:3 |
Wisła Nowy Duninów |
04 maja, 17:00 |
Świt Staroźreby |
2:0 |
Wisła Sobowo |
04 maja, 17:00 |
Unia Czermno |
3:1 |
Unia Iłów |
05 maja, 17:00 |
XXIV kolejka
|
Amator Maszewo |
7:0 |
Unia Czermno |
11 maja, 17:00 |
Unia Iłów |
1:6 |
Świt Staroźreby |
11 maja, 17:00 |
Wisła Sobowo |
0:1 |
Stoczniowiec Płock |
11 maja, 17:00 |
Wisła Nowy Duninów |
2:0 |
Skrwa Łukomie |
11 maja, 17:00 |
ULKS Ciółkowo |
4:0 |
Polonia Radzanowo |
11 maja, 17:00 |
Zryw Bielsk |
4:2 |
Skra Drobin |
11 maja, 17:00 |
Huragan Bodzanów |
9:0 |
Pogoń Słupia |
12 maja, 17:00 |
Kormoran Łąck |
0:2 |
Orzeł Goleszyn |
11 maja, 17:00 |
XXV kolejka
|
Kormoran łąck |
0:8 |
Amator Maszewo |
18 maja, 17:00 |
Orzeł Goleszyn |
6:4 |
Huragan Bodzanów |
18 maja, 17:00 |
Pogoń Słupia |
1:3 |
Zryw Bielsk |
19 maja, 17:00 |
Skra Drobin |
3:0 |
ULKS Ciółkowo |
18 maja, 17:00 |
Polonia Radzanowo |
1:4 |
Wisła Nowy Duninów |
18 maja, 17:00 |
Skrwa Łukomie |
2:0 |
Wisła Sobowo |
19 maja, 17:00 |
Stoczniowiec Płock |
0:3 |
Unia Iłów |
18 maja, 17:00 |
Świt Staroźreby |
1:2 |
Unia Czermno |
18 maja, 17:00 |
XXVI kolejka
|
Amator Maszewo |
6:0 |
Świt Staroźreby |
22 maja, 18:00 |
Unia Czermno |
4:1 |
Stoczniowiec Płock |
29 maja, 18:00 |
Unia Iłów |
2:1 |
Skrwa Łukomie |
22 maja, 18:00 |
Wisła Sobowo |
3:0 vo |
Polonia Radzanowo |
22 maja, 18:00 |
Wisła Nowy Duninów |
1:0 |
Skra Drobin |
22 maja, 18:00 |
ULKS Ciółkowo |
10:0 |
Pogoń Słupia |
22 maja, 18:00 |
Zryw Bielsk |
5:4 |
Orzeł Goleszyn |
22 maja, 18:00 |
Huragan Bodzanów |
6:2 |
Kormoran Łąck |
22 maja, 18:00 |
XXVII kolejka
|
Huragan Bodzanów |
3:8 |
Amator Maszewo |
26 maja, 17:00 |
Kormoran Łąck |
3:4 |
Zryw Bielsk |
29 maja, 18:00 |
Orzeł Goleszyn |
3:2 |
ULKS Ciółkowo |
5 czerwca, 18:00 |
Pogoń Słupia |
0:4 |
Wisła Nowy Duninów |
26 maja, 17:00 |
Skra Drobin |
3:0 |
Wisła Sobowo |
30 maja, 15:00 |
Polonia Radzanowo |
0:3 |
Unia Iłów |
25 maja, 17:00 |
Skrwa Łukomie |
7:1 |
Unia Czermno |
26 maja, 17:00 |
Stoczniowiec Płock |
4:2 |
Świt Staroźreby |
25 maja, 17:00 |
XXVIII kolejka
|
Amator Maszewo |
4:0 |
Stoczniowiec Płock |
01 czerwca, 17:00 |
Świt Staroźreby |
2:0 |
Skrwa Łukomie |
01 czerwca, 17:00 |
Unia Czermno |
3:0 vo |
Polonia Radzanowo |
02 czerwca, 17:00 |
Unia Iłów |
4:3 |
Skra Drobin |
01 czerwca, 17:00 |
Wisła Sobowo |
3:0 vo |
Pogoń Słupia |
01 czerwca, 17:00 |
Wisła Nowy Duninów |
2:2 |
Orzeł Goleszyn |
02 czerwca, 13:00 |
ULKS Ciółkowo |
4:3 |
Kormoran Łąck |
01 czerwca, 17:00 |
Zryw Bielsk |
2:6 |
Huragan Bodzanów |
12 czerwca, 18:00 |
XXIX kolejka
|
Zryw Bielsk |
0:4 |
Amator Maszewo |
08 czerwca, 17:00 |
Huragan Bodzanów |
4:0 |
ULKS Ciółkowo |
08 czerwca, 17:00 |
Kormoran Łąck |
8:2 |
Wisła Nowy Duninów |
08 czerwca, 17:00 |
Orzeł Goleszyn |
7:0 |
Wisła Sobowo |
08 czerwca, 17:00 |
Pogoń Słupia |
0:6 |
Unia Iłów |
09 czerwca, 17:00 |
Skra Drobin |
3:0 |
Unia Czermno |
08 czerwca, 17:00 |
Polonia Radzanowo |
0:3 vo |
Świt Staroźreby |
08 czerwca, 17:00 |
Skrwa Łukomie |
0:2 |
Stoczniowiec Płock |
08 czerwca, 17:00 |
XXX kolejka
|
Amator Maszewo |
7:2 |
Skrwa Łukomie |
15 czerwca, 17:00 |
Polonia Radzanowo |
0:3 vo |
Stoczniowiec Płock |
15 czerwca, 17:00 |
Świt Staroźreby |
3:2 |
Skra Drobin |
15 czerwca, 17:00 |
Unia Czermno |
3:0 vo |
Pogoń Słupia |
15 czerwca, 17:00 |
Unia Iłów |
3:0 |
Orzeł Goleszyn |
15 czerwca, 17:00 |
Wisła Sobowo |
2:2 |
Kormoran Łąck |
15 czerwca, 17:00 |
Wisła Nowy Duninów |
11:3 |
Huragan Bodzanów |
15 czerwca, 17:00 |
ULKS Ciółkowo |
2:0 |
Zryw Bielsk |
15 czerwca, 17:00 |
|
|
|
|
|
Sezon 2012/2013
Runda Jesienna
I kolejka
|
Wisła Nowy Duninów |
1-3 |
Zryw Bielsk |
15 sierpnia, 17:00 |
Wisła Sobowo |
1-1 |
Huragan Bodzanów |
15 sierpnia, 17:00 |
Unia Iłów |
2-4 |
Kormoran Łąck |
15 sierpnia, 17:00 |
Unia Czermno |
0-0 |
Orzeł Goleszyn |
15 sierpnia, 17:00 |
Świt Staroźreby |
2-2 |
Pogoń Słupia |
15 sierpnia, 17:00 |
Stoczniowiec Płock |
1-3 |
Skra Drobin |
15 sierpnia, 10:00 |
Amator Maszewo |
3-1 |
ULKS Ciółkowo |
15 sierpnia, 17:00 |
Polonia Radzanowo |
2-1 |
Skrwa Łukomie |
15 sierpnia, 17:00 |
II kolejka
|
Amator Maszewo |
6-0 |
Polonia Radzanowo |
18 sierpnia, 16:00 |
Skra Drobin |
3-2 |
Skrwa Łukomie |
19 sierpnia, 15:00 |
Pogoń Słupia |
4-1 |
Stoczniowiec Płock |
18 sierpnia, 16:00 |
Orzeł Goleszyn |
1-3 |
Świt Staroźreby |
18 sierpnia, 15:00 |
Kormoran Łąck |
1-4 |
Unia Czermno |
19 sierpnia, 16:00 |
Huragan Bodzanów |
8-0 |
Unia Iłów |
19 sierpnia, 17:00 |
Zryw Bielsk |
2-4 |
Wisła Sobowo |
18 sierpnia, 17:00 |
ULKS Ciółkowo |
3-4 |
Wisła Nowy Duninów |
19 sierpnia, 11:00 |
III kolejka
|
Wisła Nowy Duninów |
2-3 |
Amator Maszewo |
26 września, 16:00 |
Wisła Sobowo |
3-1 |
ULKS Ciółkowo |
26 sierpnia, 11:00 |
Unia Iłów |
1-3 |
Zryw Bielsk |
25 sierpnia, 16:00 |
Unia Czermno |
4-0 |
Huragan Bodzanów |
26 sierpnia, 15:00 |
Świt Staroźreby |
5-2 |
Kormoran Łąck |
25 sierpnia, 15:00 |
Stoczniowiec Płock |
1-2 |
Orzeł Goleszyn |
26 sierpnia, 10:00 |
Skrwa Łukomie |
6-3 |
Pogoń Słupia |
26 sierpnia, 14:00 |
Polonia Radzanowo |
2-11 |
Skra Drobin |
12 września, 16:30 |
IV kolejka
|
Amator Maszewo |
5-2 |
Skra Drobin |
1 września, 16:00 |
Pogoń Słupia |
1-0 |
Polonia Radzanowo |
1 września, 16:00 |
Orzeł Goleszyn |
4-1 |
Skrwa Łukomie |
1 września, 16:00 |
Kormoran Łąck |
4-1 |
Stoczniowiec Płock |
2 września, 16:00 |
Huragan Bodzanów |
1-2 |
Świt Staroźreby |
2 września, 17:00 |
Zryw Bielsk |
3-3 |
Unia Czermno |
2 września, 11:00 |
ULKS Ciółkowo |
0-4 |
Unia Iłów |
2 września, 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
4-1 |
Wisła Sobowo |
1 września, 15:00 |
V kolejka
|
Wisła Sobowo |
1-6 |
Amator Maszewo |
5 września, 17:00 |
Unia Iłów |
2-7 |
Wisła Nowy Duninów |
5 września, 17:00 |
Unia Czermno |
5-0 |
ULKS Ciółkowo |
5 września, 17:00 |
Świt Staroźreby |
3-3 |
Zryw Bielsk |
5 września, 17:00 |
Stoczniowiec Płock |
8-1 |
Huragan Bodzanów |
5 września, 19:00 |
Skrwa Łukomie |
1-2 |
Kormoran Łąck |
5 września, 17:00 |
Polonia Radzanowo |
1-3 |
Orzeł Goleszyn |
5 września, 17:00 |
Skra Drobin |
3-2 |
Pogoń Słupia |
5 września, 17:00 |
VI kolejka
|
Amator Maszewo |
6-1 |
Pogoń Słupia |
8 września, 11:00 |
Orzeł Goleszyn |
0-4 |
Skra Drobin |
8 września, 16:00 |
Kormoran Łąck |
4-1 |
Polonia Radzanowo |
9 września, 16:00 |
Huragan Bodzanów |
2-2 |
Skrwa Łukomie |
9 września, 17:00 |
Zryw Bielsk |
2-4 |
Stoczniowiec Płock |
8 września, 17:00 |
ULKS Ciółkowo |
3-1 |
Świt Staroźreby |
8 września, 16:00 |
Wisła Nowy Duninów |
4-1 |
Unia Czermno |
8 września, 15:00 |
Wisła Sobowo |
2-2 |
Unia Iłów |
9 września, 11:00 |
VII kolejka
|
Unia Iłów |
1-7 |
Amator Maszewo |
15 września, 16:00 |
Unia Czermno |
3-0 |
Wisła Sobowo |
16 września, 15:00 |
Świt Staroźreby |
2-8 |
Wisła Nowy Duninów |
15 września, 15:00 |
Stoczniowiec Płock |
2-4 |
ULKS Ciółkowo |
16 września, 17:00 |
Skrwa Łukomie |
1-0 |
Zryw Bielsk |
16 września, 14:00 |
Polonia Radzanowo |
2-3 |
Huragan Bodzanów |
15 września, 16:00 |
Skra Drobin |
4-2 |
Kormoran Łąck |
16 września, 15:00 |
Pogoń Słupia |
1-6 |
Orzeł Goleszyn |
15 września, 16:00 |
VIII kolejka
|
Amator Maszewo |
2-2 |
Orzeł Goleszyn |
22 września, 11:00 |
Kormoran Łąck |
4-0 |
Pogoń Słupia |
23 września, 16:00 |
Huragan Bodzanów |
5-4 |
Skra Drobin |
23 września, 16:00 |
Zryw Bielsk |
3-1 |
Polonia Radzanowo |
22 września, 17:00 |
ULKS Ciółkowo |
3-2 |
Skrwa Łukomie |
22 września, 16:00 |
Wisła Nowy Duninów |
2-0 |
Stoczniowiec Płock |
22 września, 16:00 |
Wisła Sobowo |
4-3 |
Świt Staroźreby |
23 września, 11:00 |
Unia Iłów |
1-4 |
Unia Czermno |
22 września, 16:00 |
IX kolejka
|
Unia Czermno |
1-1 |
Amator Maszewo |
30 września, 15:00 |
Świt Staroźreby |
6-2 |
Unia Iłów |
29 września, 15:00 |
Stoczniowiec Płock |
1-1 |
Wisła Sobowo |
30 września, 13:00 |
Skrwa Łukomie |
1-2 |
Wisła Nowy Duninów |
30 września, 14:00 |
Polonia Radzanowo |
1-2 |
ULKS Ciółkowo |
29 września, 16:00 |
Skra Drobin |
3-2 |
Zryw Bielsk |
30 września, 15:00 |
Pogoń Słupia |
1-1 |
Huragan Bodzanów |
30 września, 16:00 |
Orzeł Goleszyn |
10-0 |
Kormoran Łąck |
29 września, 11:00 |
X kolejka
|
Amator Maszewo |
1-1 |
Kormoran Łąck |
7 października, 16:00 |
Huragan Bodzanów |
2-2 |
Orzeł Goleszyn |
7 października, 14:30 |
Zryw Bielsk |
5-3 |
Pogoń Słupia |
6 października, 16:00 |
ULKS Ciółkowo |
2-3 |
Skra Drobin |
6 października, 15:00 |
Wisła Nowy Duninów |
9-0 |
Polonia Radzanowo |
6 października, 14:00 |
Wisła Sobowo |
1-4 |
Skrwa Łukomie |
7 października, 11:00 |
Unia Iłów |
1-7 |
Stoczniowiec Płock |
6 października, 14:00 |
Unia Czermno |
2-1 |
Świt Staroźreby |
7 października, 13:30 |
XI kolejka
|
Świt Staroźreby |
0-9 |
Amator Maszewo |
13 października, 13:30 |
Stoczniowiec Płock |
3-1 |
Unia Czermno |
14 października, 11:00 |
Skrwa Łukomie |
6-2 |
Unia Iłów |
14 października, 14:00 |
Polonia Radzanowo |
0-0 |
Wisła Sobowo |
13 października, 13:30 |
Skra Drobin |
0-3 |
Wisła Nowy Duninów |
14 października, 13:00 |
Pogoń Słupia |
3-3 |
ULKS Ciółkowo |
14 października, 11:00 |
Orzeł Goleszyn |
2-2 |
Zryw Bielsk |
14 października, 12:30 |
Kormoran Łąck |
0-2 |
Huragan Bodzanów |
14 października, 13:00 |
XII kolejka
|
Amator Maszewo |
4-1 |
Huragan Bodzanów |
20 października, 11:00 |
Zryw Bielsk |
7-6 |
Kormoran Łąck |
21 października, 11:00 |
ULKS Ciółkowo |
1-2 |
Orzeł Goleszyn |
21 października, 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
4-1 |
Pogoń Słupia |
20 października, 13:00 |
Wisła Sobowo |
2-2 |
Skra Drobin |
21 października, 11:00 |
Unia Iłów |
3-1 |
Polonia Radzanowo |
20 października, 14:00 |
Unia Czermno |
0-5 |
Skrwa Łukomie |
21 października, 13:30 |
Świt Staroźreby |
0-3 |
Stoczniowiec Płock |
20 października, 13:30 |
XIII kolejka
|
Stoczniowiec Płock |
1-4 |
Amator Maszewo |
27 października, 13:00 |
Skrwa Łukomie |
5-2 |
Świt Staroźreby |
18 listopada, 13:00 |
Polonia Radzanowo |
1-3 |
Unia Czermno |
27 października, 13:30 |
Skra Drobin |
4-0 |
Unia Iłów |
18 listopada, 13:00 |
Pogoń Słupia |
2-1 |
Wisła Sobowo |
18 listopada, 13:00 |
Orzeł Goleszyn |
0-5 |
Wisła Nowy Duninów |
18 listopada, 13:00 |
Kormoran Łąck |
3-0 |
ULKS Ciółkowo |
18 listopada, 13:00 |
Huragan Bodzanów |
0-1 |
Zryw Bielsk |
18 listopada, 13:00 |
XIV kolejka
|
Amator Maszewo |
4-1 |
Zryw Bielsk |
03 listopada, 11:00 |
ULKS Ciółkowo |
3-1 |
Huragan Bodzanów |
04 listopada, 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
5-0 |
Kormoran Łąck |
03 listopada, 13:00 |
Wisła Sobowo |
1-1 |
Orzeł Goleszyn |
04 listopada, 11:00 |
Unia Iłów |
3-1 |
Pogoń Słupia |
03 listopada, 13:00 |
Unia Czermno |
1-3 |
Skra Drobin |
04 listopada, 13:00 |
Świt Staroźreby |
2-4 |
Polonia Radzanowo |
03 listopada, 13:00 |
Stoczniowiec Płock |
5-5 |
Skrwa Łukomie |
04 listopada, 17:00 |
XV kolejka
|
Skrwa Łukomie |
4-3 |
Amator Maszewo |
11 listopada, 13:00 |
Stoczniowiec Płock |
4-3 |
Polonia Radzanowo |
10 listopada, 13:00 |
Skra Drobin |
10-0 |
Świt Staroźreby |
11 listopada, 11:00 |
Pogoń Słupia |
4-3 |
Unia Czermno |
11 listopada, 11:00 |
Orzeł Goleszyn |
1-0 |
Unia Iłów |
10 listopada, 11:00 |
Kormoran Łąck |
8-2 |
Wisła Sobowo |
11 listopada, 13:00 |
Huragan Bodzanów |
1-4 |
Wisła Nowy Duninów |
11 listopada, 13:00 |
Zryw Bielsk |
3-4 |
ULKS Ciółkowo |
11 listopada, 11:00 |
|
|
|
|
archiwum
sezon 2011/2012
archiwum
sezon 2010/2011
archiwum
sezon 2009/2010
archiwum
sezon 2008/2009
|
|