Termin
II - 23.08.2008 godz. 15:00 |
Mazur |
Błękitni Gj |
3:0 |
Skrwa |
Zorza |
2:0 |
Stegny |
Świt |
0:2 |
Zryw |
Start |
4:1 |
Amator |
Unia |
11:0 |
Skra |
Wisła |
2:0 |
Błękitni |
Orzeł |
2:0 |
Kasztelan |
Bzura |
1:2 |
Termin III - 27.08.2008 godz. 18:00
|
Błękitni Gj
|
Bzura |
1:3 |
Orzeł |
Kasztelan |
0:6 |
Wisła |
Błękitni |
2:5 |
Unia |
Skra |
4:1 |
Start |
Amator |
1:1 |
Świt |
Zryw |
2:2 |
Zorza |
Stegny |
1:2 |
Mazur |
Skrwa |
2:0 |
Termin IV - 30.08.2008 godz. 15:00
|
Skrwa |
Błękitni
Gj |
1:0 |
Stegny |
Mazur |
1:2 |
Zryw |
Zorza |
1:2 |
Amator |
Świt |
9:0 |
Skra |
Start |
7:4 |
Błękitni |
Unia |
5:1 |
Kasztelan |
Wisła |
3:1 |
Bzura |
Orzeł |
1:2 |
Termin V - 06.09.2008 godz. 15:00 |
Błękitni Gj
|
Orzeł |
2:2 |
Wisła |
Bzura |
4:2 |
Unia |
Kasztelan |
1:3 |
Start |
Błękitni |
1:3 |
Świt |
Skra |
1:0 |
Zorza |
Amator |
2:2 |
Mazur |
Zryw |
5:2 |
Skrwa |
Stegny |
6:0 |
Termin VI - 13.09.2008 godz. 14:00
|
Stegny |
Błękitni Gj |
1:2 |
Zryw |
Skrwa |
2:2 |
Amator |
Mazur |
5:1 |
Skra |
Zorza |
7:1 |
Błękitni |
Świt |
4:0 |
Kasztelan |
Start |
1:1 |
Bzura |
Unia |
6:2 |
Orzeł |
Wisła |
4:7 |
Termin VII - 20.09.2008 godz. 14:00 |
Błękitni Gj
|
Wisła |
3:4 |
Unia |
Orzeł |
2:5 |
Start |
Bzura |
1:2 |
Świt |
Kasztelan |
2:0 |
Zorza |
Błękitni |
0:2 |
Mazur |
Skra |
0:1 |
Skrwa |
Amator |
0:4 |
Stegny |
Zryw |
1:5 |
Termin VIII - 27.09.2008 godz. 13:00
|
Zryw |
Błękitni
Gj |
3:0 |
Amator |
Stegny |
13:0 |
Skra |
Skrwa |
3:1 |
Błękitni
|
Mazur |
1:0 |
Kasztelan
|
Zorza |
6:1 |
Bzura |
Świt |
2:2 |
Orzeł |
Start |
1:0 |
Wisła |
Unia |
5:1 |
Termin IX - 04.10.2008 godz. 13:00 |
Błękitni
Gj |
Unia |
3:2 |
Start |
Wisła |
1:5 |
Świt |
Orzeł |
1:4 |
Zorza |
Bzura |
0:1 |
Mazur |
Kasztelan |
4:0 |
Skrwa |
Błękitni
|
1:2 |
Stegny |
Skra |
1:3 |
Zryw |
Amator |
1:2 |
Termin X - 11.10.2008 godz. 12:00 |
Amator |
Błękitni Gj
|
8:0 |
Skra |
Zryw |
2:3 |
Błękitni |
Stegny |
5:0 |
Kasztelan |
Skrwa |
1:1 |
Bzura |
Mazur |
2:2 |
Orzeł |
Zorza |
1:2 |
Wisła |
Świt |
3:1 |
Unia |
Start |
1:2 |
Termin XI - 18.10.2008 godz. 12:00
|
Błękitni Gj
|
Start |
1:1 |
Świt |
Unia |
1:3 |
Zorza |
Wisła |
1:2 |
Mazur |
Orzeł |
3:0 |
Skrwa |
Bzura |
2:1 |
Stegny |
Kasztelan |
0:8 |
Zryw |
Błękitni |
0:2 |
Amator |
Skra |
4:1 |
Termin XII - 25.10.2008 godz. 11:00 |
Skra |
Błękitni Gj |
2:3 |
Błękitni |
Amator |
1:0 |
Kasztelan |
Zryw |
2:0 |
Bzura |
Stegny |
1:2 |
Orzeł |
Skrwa |
1:2 |
Wisła |
Mazur |
2:1 |
Unia |
Zorza |
5:0 |
Start |
Świt |
3:2 |
Termin XIII - 08.11.2008 godz. 11:00 |
Błękitni Gj
|
Świt |
1:1 |
Zorza |
Start |
8:2 |
Mazur |
Unia |
4:1 |
Skrwa |
Wisła |
1:3 |
Stegny |
Orzeł |
1:1 |
Zryw |
Bzura |
4:0 |
Amator |
Kasztelan |
3:0 |
Skra |
Błękitni |
2:3 |
Termin XIV - 11.11.2008 godz. 11:00 |
Błękitni |
Błękitni Gj |
4:2 |
Kasztelan |
Skra |
3:2 |
Bzura |
Amator |
0:6 |
Orzeł |
Zryw |
3:3 |
Wisła |
Stegny |
3:0 |
Unia |
Skrwa |
1:1 |
Start |
Mazur |
0:2 |
Świt |
Zorza |
1:1 |
Termin XV - 15.11.2008 godz. 11:00
|
Błękitni Gj
|
Zorza |
0:4 |
Mazur |
Świt |
1:2 |
Skrwa |
Start |
2:1 |
Stegny |
Unia |
1:1 |
Zryw |
Wisła |
1:3 |
Amator |
Orzeł |
4:0 |
Skra |
Bzura |
4:0 |
Błękitni |
Kasztelan |
5:0 |
- Zorza Szczawin jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku w Gąbinie,
- Błękitni Gójsk jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku w Sierpcu,
- Orzeł Goleszyn jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku
Dziembakowie,
- Unia Iłów jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku w Brzozowie,
- Świt Staroźreby od dnia 05.09.2008 r. jako gospodarz rozgrywa mecze
na boisku w Ciółkowie,
- Start Proboszczewice jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku
Stoczniowca Płock |
|
|
|