Mikołajkowy U-9

logo_u_9

 

logo_mikołajkowe

 

Turniej Mikołajkowy Płockiej Ligi Żak U-9
11.12.2015 r.
Tabela

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
Grupa A
1 SSM I WISŁA Płock  16 35-01
2 KRÓLEWSCY Płock 16 16-02
3 FA Gostynin 12 11-06
4 AP I Sochaczew   09 10-11
5 ORKAN Sochaczew 06 06-16
6 ZRYW Bielsk  03 06-29
7 STEGNY Wyszogród 00 05-25

Grupa B
1 SOCCER DELTA Słupno  11 12-01
2 SSM II WISŁA Płock 11 08-01
3 AP Sochaczew II 08 04-04
4 FA Gąbin  06 05-09
5 AMATOR Maszewo 05 01-02
6 MDK Płock  00 00-11

Terminarz i Wyniki Grupa A


godz. mecz wyniki
14:00/A ZRYW Bielsk – KRÓLEWSCY Płock 0:5
14:15/A STEGNY Wyszogród – ORKAN Sochaczew 0:2
14:30/A FA Gostynin – AP I Sochaczew 2:1
14:45/A SSM WISŁA Płock – ZRYW Bielsk 12:0 
15:00/A KRÓLEWSCY Płock – STEGNY Wyszogród 7:0
15:15/A ORKAN Sochaczew – FA Gostynin 0:2
15:30/A STEGNY Wyszogród – SSM I WISŁA Płock 0:6
15:45/A AP I Sochaczew – ORKAN Sochaczew 2:1
16:00/A ZRYW Bielsk – STEGNY Wyszogród 3:2
16:15/A SSM I WISŁA Płock – FA Gostynin 2:0
16:30/A KRÓLEWSCY Płock – AP I Sochaczew 1:0
16:45/A ZRYW Bielsk – FA Gostynin 0:4
17:00/A AP I Sochaczew – SSM I WISŁA Płock 0:4
17:15/A ORKAN Sochaczew – KRÓLEWSCY Płock 0:1
17:30/A ZRYW Bielsk – AP I Sochaczew 2:3
17:45/A SSM I WISŁA Płock – ORKAN Sochaczew 10:0
17:45/B STEGNY Wyszogród – FA Gostynin 2:3
18:00/A KRÓLEWSCY Płock – SSM I WISŁA Płock 1:1
18:00/B ORKAN Sochaczew – ZRYW Bielsk 3:1
18:15/A AP I Sochaczew – STEGNY Wyszogród 4:1
18:15/B FA Gostynin – KRÓLEWSCY Płock 0:1

Terminarz i Wyniki Grupa B

 

godz. mecz wyniki
14:00/B SSM II Wisła Płock – AP II Sochaczew 0:0
14:15/B UKS MDK Płock – AMATOR Maszewo 0:1
14:30/B SOCCER DELTA Słupno – FA Gąbin 4:0
14:45/B SSM II WISŁA Płock – UKS MDK Płock 3:0
15:00/B AMATOR Maszewo – SOCCER DELTA Słupno 0:0
15:15/B AP II Sochaczew – FA Gąbin 2:0
15:30/B SOCCER DELTA Słupno – SSM II WISŁA Płock 1:1
15:45/B FA Gąbin – AMATOR Maszewo 1:0
16:00/B UKS MDK Płock – AP II Sochaczew 0:2
16:15/B SSM II WISŁA Płock – FA Gąbin 3:0
16:30/B AP II Sochaczew – AMATOR Maszewo 0:0
16:45/B UKS MDK Płock – SOCCER DELTA Słupno 0:3
17:00/B AMATOR Maszewo – SSM II WISŁA Płock 0:1
17:15/B SOCCER DELTA Słupno – AP II Sochaczew 4:0
17:30/B UKS MDK Płock – FA Gąbin 0:4

Faza Pucharowa

godz. o miejsce XI wyniki
18:30/A ZRYW Bielsk – UKS MDK Płock 3:4
godz. o miejsce IX wyniki
18:30/B ORKAN Sochaczew – AMATOR Maszewo 0:2
godz. o miejsce VII wyniki
18:45/A AP I Sochaczew – FA Gąbin 0:3
godz. o miejsce V wyniki
18:45/B FA Gostynin – AP Sochaczew II 0:1
godz. o miejsce III wyniki
19:00/B KRÓLEWSCY Płock – SSM WISŁA II Płock 1:2
godz. o miejsce I wyniki
19:00/A SSM WISŁA I Płock – SOCCER DELTA Supno 1:0