Terminarze grup młodzieżowych (A1-D2) – runda wiosenna 2016/2017

wgierPoniżej w załącznikach zamieszczamy terminarze rundy wiosennej sezonu 2016/2017 rozgrywek grup młodzieżowych POZPN (A1 – D2). Terminarze zostały wprowadzone do systemu extranet. 

Przypominamy, że na 14 dni przed startem rozgrywek „gospodarze” meczy muszą podać wszystkie daty i godziny rozgrywanych spotkań. 

Przypominamy, że uprawnienia zawodników do gry odbywają się tylko i wyłącznie za pośrednictwem systemu Extranet – dotyczy to wszystkich klubów i zgłoszonych drużyn (nawet jeżeli drużyna w rundzie jesiennej rozgrywała spotkania w tej samej klasie rozgrywkowej – należy ponownie wypełnić w systemie extranet wnioski o uprawnienie).

Wnioski o uprawnienia zawodników w systemie Extranet złożone przez kluby po godzinie 16.00 w piątek rozpatrywane będą dopiero w poniedziałek, a zawodnicy są nieuprawnieni do gry.

Zawodnik, który nie otrzymał uprawnienia do gry, nie może reprezentować klubu w zawodach mistrzowskich i pucharowych, pod rygorem zweryfikowania zawodów walkowerem.

Informujemy, że wszelkie dokumenty w sprawie zmiany barw klubowych mogą być przesyłane drogą elektroniczną do każdego czwartku.

terminarz I liga POZPN A1 – U-19 -> pobierz
terminarz II liga POZPN A1 – U-19 -> pobierz
terminarz I liga POZPN B1 – U-17 -> pobierz
terminarz I liga POZPN B2 – U-16 -> pobierz
terminarz II liga POZPN B2 – U-16 -> pobierz
terminarz I liga POZPN C2 – U-14 -> pobierz
terminarz II liga POZPN C2 – U-14 -> pobierz
terminarz I liga POZPN D1 – U-13 -> pobierz
terminarz I liga POZPN D2 – U-12 -> pobierz