POZPN gra „do jednej bramki z Maćkiem”

 1

W połowie grudnia 2016 roku bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu uległ Maciej Koziorowski. 21-latek od małego trenował piłkę nożną, również w juniorskich drużynach Wisły Płock. Pragniemy włączyć się w akcję, która ma na celu pomóc mu w powrocie do zdrowia.

Na skutek wypadku mocno uszkodzony został jego mózg. Z pomocą przyszło przede wszystkim grono przyjaciół, które prędko zorganizowało fantastyczny turniej charytatywny w Drobinie. Podczas zawodów zebrano sporą ilość pieniędzy na jego leczenie. Pieniądze można ponadto wrzucać do puszek, które znajdują się w sklepach na terenie całego Drobina oraz na okolicznych stacjach paliw.

W planach są również licytacje wielu wartościowych przedmiotów, których dochód zostanie oczywiście przekazany na leczenie Maćka w specjalnej klinice oraz dalszą rehabilitację. Wisła przekazała już na ten szczytny cel ekskluzywne klubowe przedmioty. Tym samym licytować będziecie mogli m.in. koszulkę Wisły Płock z autografami piłkarzy.

Można również dokonywać wpłat przelewem, wpisując poniższe dane:
• nazwa konta: Ludowy Klub Sportowy „SKRA” Drobin
• nr konta: 60 9042 1068 0420 0693 2000 0040
• w tytule wpłaty: Do jednej bramki z Maćkiem.

Wszelkie zbiórki do puszek koordynują Michał Lemanowicz (tel. 501-241-880) oraz Michał Miszewski (tel. 534-551-024). Jeśli ktoś chciałby zostać wolontariuszem i mocniej zaangażować się w pomoc, może udać się do hali MOKSiR w Drobinie, gdzie otrzyma specjalną puszkę oraz identyfikator.

Przebieg akcji należy śledzić na specjalnie utworzonym fanpage’u na Facebooku: Do jednej bramki z Maćkiem.

Maćkowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia, zaś Was – drodzy kibice – zachęcamy do choćby drobnej pomocy młodemu mężczyźnie!

bramki