Egzaminy sędziów 4 i 5 ligi oraz asystenci mazowieccy w dniach 6/7 sierpień

Szanowni,

Poniżej przesyłam harmonogram egzaminów dla sędziów IV i V ligi oraz asystentów mazowieckich.

Sędziowie, którzy zostaną wyznaczeni na 1 kolejkę IV ligi + asystenci, zdają tylko egzamin teoretyczny, kondycyjny natomiast w późniejszym terminie.

W przypadku gdy dany sędzia mimo meczu w 1 kolejce IV ligi będzie chciał zaliczać również egzamin kondycyjny to jak najbardziej zostanie do niego dopuszczony.

Sędziowie wyznaczeni na mecze w 1 kolejce IV ligi zdają egzamin w dniu w którym nie będą mieli meczu (6 lub 7 sierpnia).

 

6  sierpnia 2022 – sędziowie  główni  4 i 5  liga

AWF, ul. Marymoncka 34, 00-809 Warszawa 

Do  10.00             – przyjazd

10.00  – 10.15     – szatnie/przebranie się

10.15  – 10.30     – rozgrzewka

10.30   – 10.50    – sprinty – I  bieg

11.00  – 11.30     – interwał -I bieg

11.00  – 11.20     – sprinty – II bieg

11.30  – 12.00     – interwał – II bieg

13.00  – 13.30     – test teoretyczny

13.30  – 14.00     – posiłek

14.00  – 14.30     – ogłoszenie  wyników

14:30                   – zakończenie zgrupowania

 

7  sierpnia 2022 – I  grupa – asystenci i kandydaci na asystentów mazowieckich – KS  Warszawa

AWF, ul. Marymoncka 34, 00-809 Warszawa 

9.45                    – przyjazd

9.45  – 10.00      – szatnie/przebranie się

10.00  – 12.00    – stadion  Ariet + mijanki

12.30  -13.00     – test filmowy

13.00  – 13.30    – test teoretyczny

13.30  – 14.00    – posiłek

14:00 – 14:30    – ogłoszenie wyników

14:30                   – zakończenie zgrupowania

 

7  sierpnia 2022 – II  grupa – asystenci i kandydaci na asystentów mazowieckich – KS Radom, KS  Płock, KS  Siedlce  i KS Ciechanów – Ostrołęka

AWF, ul. Marymoncka 34, 00-809 Warszawa 

 

15.00                   – przyjazd

15.00   – 15.30   – test filmowy

15.30   – 16.00   – test teoretyczny

16:00 – 16:15    – szatnie/przebranie się

16.15  – 18.00    – stadion  Ariet  + mijanki

18.00  – 18.30    – posiłek

18:30                  – ogłoszenie wyników

19:00                   – zakończenie zgrupowania

 

Pozdrawiamy